Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Pawel1973/domains/kariera-pilkarska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Pawel1973/domains/kariera-pilkarska.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Kariera piłkarska

O nas

foto

O nas

Działalność BP SPORT MANAGEMENT opiera się na profesjonalnym zarządzaniu karierą piłkarza. Od początku do końca dbamy o jakość usług poprzez : planowanie kariery, szczegółowe doradztwo oraz monitorowanie postępów i osiągnięć naszych zawodników. Zapewniamy indywidualne podejście dla każdego z naszych piłkarzy i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

 

W skład naszego zespołu wchodzą osoby, które działają na terenie całego kraju, jak  i poza jego granicami.  Wszyscy jesteśmy zaangażowani w projekt o nazwie kariera-pilkarska.pl. Każdy z nas w futbolu  pracuje od wielu lat. Nasza determinacja i motywacja do reprezentowania piłkarzy poparta jest wieloletnim doświadczeniem osiągniętym dzięki piłce nożnej. Posiadaną wiedzę i umiejętności  wykorzystujemy w rozwoju kariery piłkarskiej zawodników, którzy z nami współpracują.    

 

Osobą, która koordynuje i przewodzi naszej grupie jest Paweł Bargiel – były piłkarz GKS Katowice oraz były Reprezentant Polski drużyn młodzieżowych U-15, U-16, U-17,U-19.

 

Powrót